Lasteriiete e-pood Lyoness partnerettevõte

Lyoness


Meie ettevõte, OÜ Nordelect, on rahvusvahelise Lyoness Cashback kliendikaardi programmi ametlik partnerettevõte ja meie e-pood fashionkids.ee on Lyonessi online partner. Pakume oma klientidele võimalust teenida igalt ostult raha tagasi.

Lyoness Cashback kaarti kasutades võidad oma ostudelt topelt!

1) 4% Teie ostu summast kantakse Teile Cashback’ina tagasi. Niipea, kui Teie Cashback arvele on kogunenud
vähemalt 5€, kantakse see Teie pangakontole. Nii lihtsalt saategi enda ostudelt raha tagasi – ja seda iga
kord kui Lyoness’i kaudu meie e-poes oste sooritate!

2) Lisaks Cashback’ile teenite Lyoness’iga ostlemisel ka Shopping Point’e (5 Shopping Pointi 100eurose ostu kohta), mida on võimalik kasutada Lyoness’i partnerettevõtete juures, et vähendada valitud toote hinda. Nii säästate osteldes tõeliselt palju raha!

MIS ON LYONESS CASHBACK KAART?

Lühidalt öeldes on Lyoness Cashback kaart universaalne kliendikaart, mis asendab kõik teised kliendikaardid Sinu rahakotis ning annab igalt Sinu ostult raha tagasi. Olgu nendeks ostudeks siis kas ilukaubad, toidukraam, riided, bensiin, elekter... või paljud teised igapäevased ostud ja teenused.

Kuidas see käib? Väga lihtne: Lyoness pakub parimat võrgustikku poekettidest, väikestest ja keskmistest ettevõtetest ning veebipoodidest, mis tagavad üleilmselt parimad ostlemisvõimalused kõikides sektorites. 

Lyoness Cashback kaart toimib lihtsalt:

  • Võimalus teenida raha tagasi kõikidelt ostudelt nii Eestis kui kodust kaugemal
  • Üks kaart, mis ühendab kõiki riike ja kaubandussektoreid
  • Tuhanded lojaalsusprogrammiga liitunud kauplejad, kes pakuvad kaupu ja teenuseid kogu maailmas ja kõigis kaubandussektorites. (Enam kui 40 000 liitunud partnerettevõtet, enam kui 250 000 müügipunkti, enam kui 40 riigis. Sh enam kui 500 liitunud partnerettevõtet Eestis.)
  • Neli võimalust, kuidas Lyonessiga igal ajal ostelda.
  • Kliendikaart on TASUTA ja kohustustevaba!
  • Soovita Lyoness lojaalsusprogrammi ka teistele ja teeni sõprusboonust.


KUIDAS LYONESS CASHBACK KAARTI SAADA?

Kui Sul veel ei ole tasuta Lyonessi kaarti, siis saad selle tellida meie ettevõtte kodulehelt. Täida ankeet oma andmetega ning vali, kuidas soovid kaardi kätte saada. Kaardi saamine on Sulle tasuta! 

LIITU KOHE!

KUIDAS VEEBIPOES OSTELDES RAHA TAGASI SAADA?

Lyonessi hüvedest osa saamiseks logige Lyoness’i lehel oma kontole sisse ning otsige Partnerettevõtte otsingust Internetis Ostlemise võimalusega üles fashionkids.ee ja ostelge 24/7! 

Kindlustage endale Cashback ning Shopping Point’id igal ajal, ka kodus olles. Lyoness’i hüvede tagamiseks on tähtis, et Te külastaksite veebipoode lyoness.com/ee kodulehel oleva viite kaudu.

Soovitus: Hankige enda laua- või sülearvutile Lyoness Browser koos integreeritud Cashback Bar’iga, mille abil on Lyoness’iga ostude sooritamine veelgi turvalisem ja mugavam. Nii ei jää Te veebis osteldes kunagi ilma Cashback’is ning Shopping Point’idest.

Kui Sul on lisaküsimusi võid alati ka küsida infot meie klienditeeninduselt telefonil ... või meilitsi .... 

Lyoness Eesti koduleht

Liitumisankeet

Pöördumisvorm*
Sünnikuupäev*
Kaardi kättesaamine*